Wpłatomaty

wpłatomatyWpłatomaty to bardzo wygodne urządzenia, dzięki którym możemy szybko wpłacić pieniądze do każdego Banku na swoje konto. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bezpiecznie korzystać w wpłatomatów a także poznać listę darmowych wpłatomatów w Polsce to zapraszam do przeczytania całego wpisu.

Jak korzystać z wpłatomatu

Poniżej znajdziesz kilka praktycznych porad na temat bezpiecznego korzystania z wpłatomatów. Dzięki nim Twoje pieniądze szybko i bezpiecznie trafią na Twoje konto bankowe.

Najważniejsze na co należy zwrócić uwagę to czy do wpłatomatu w miejscu klawiatury nie jest nic „doczepione” – powinna tam znajdować się jedna, stała nie dająca się wyjąć klawiatura.

Czytnik kart także powinien być jeden i na stałe zintegrowany z wpłatomatem (często migający). Sprawdzenie tego jest ważne, ponieważ często złodzieje w celu skanowania kart doczepiają swoje czytniki i klawiatury do wpłato i bankomatów. Na szczęście bardzo łatwo to zauważyć.

Korzystaj z monitorowanych wpłatmoatów

Bardzo bezpieczną formą korzystania jest korzystanie tylko z monitorowanych wpłatomatów. Maja one bardzo często kamery w wewnątrz ale sporo z nich dodatkowo monitorowane jest przez kamery zewnętrzne. Takie wpłatomaty znajdują się najczęściej w galeriach handlowych, bankach, pocztach i na ruchliwych ulicach.

Darmowe wpłatomaty

Jeśli chcesz żeby Twoje pieniądze szybko dotarły na Twoje konto bez
pobierania prowizji –korzystaj z wpłatomatów swojego Banku. Gwarantują one nie tylko darmowe wpłaty gotówki ale i praktycznie natychmiastowe ich zaksięgowania na Twoi rachunku bankowym.

Bardzo popularnymi darmowymi wpłatomatami są także wpłatomaty sieci Euronet – każda wpłata gotówki w nich także jest darmowa .

Lista darmowych wpłatomatów EURONET

Darmowe wpłatomaty sieci Euronet są jednymi z najpopularniejszych wpłatomati bardzo łatwych do zlokalizowania. pełną listę znajdziemy klikając TUTAJ. Po prawej stronie pokazujemy kolorystykę i wygląd wpłatoamatu sieci Euronet – dzięki temu będzie Ci go łatwiej zlokalizować wizualnie, ponieważ większość z nich wygląda dokładnie tak samo.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *